Krimi szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Térj be Te is Rainwalls-ba, a bűnözés fővárosába! Légy rendőr vagy akár bűnöző, itt a lét maga a cudar valóság! Hát szállj szembe vele!
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Étterem & Kávéház

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Alexandra Brightmore

Alexandra Brightmore


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. May. 08.

Étterem & Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem & Kávéház   Étterem & Kávéház - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 2:25 am

Alexandra to Christopher

Étterem & Kávéház - Page 2 MoratpÉtterem & Kávéház - Page 2 Keszul-boreanaz-es-annalynne-filmje-05200448Étterem & Kávéház - Page 2 Moratp

Ez nem is kérdés nála, hogy mióta él itt, hiszen neki ez a szülővárosa. Szóval mindig is itt nevelkedett, itt talált magának barátokat, ide járt iskolába és most itt is dolgozik. Az élete nagy részét Rainwalls-ban tölti, és ha nem, akkor is a rokonainál. Szóval mondhatni, hogy Alex életének helyszíne Rainwalls. És azon belül pedig a háza, a szülei háza és az újságíró szerkesztőség.
- Ez nem is kérdés. Már itt születtem, úgyhogy úgy mondva már a kezdetektől itt élek - felelte mosolyogva, majd evett egy kicsit a vacsorájából. Örült neki, hogy itt tudta megtalálni azt a helyet, ahol dolgozhat, és emiatt nem kellett máshová költöznie.
Vissza az elejére Go down
Christopher Thompson

Christopher Thompson


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2011. Apr. 21.

Étterem & Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem & Kávéház   Étterem & Kávéház - Page 2 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 2:19 am

Ezt nem gondoltam volna Alexa-ról. Nem is tudom miért, de hozzá egy pörgős nagyvárost képzelnél el, ahol mindig tud ide-oda menni és azt csinálni, amit akar. Mer valljuk be, Rainwalls nem az a tipikus nagy város, inkább egy csendes, de mégis kicsit titokzatos.
Tovább falatoztam a vacsorámból, miközben Alexa-t hallgattam. A vacsora mennyei volt, ezért is szeretek ide járni.
-Szeretsz itt élin?.- kérdeztem kíváncsian, majd kicsit korrigáltam a kérdésemen.- Vagyis nem szeretnél egy nagyobb városba költözni?- egyértelmű volt, hogy szeret itt élni, de nem biztos, hogy nem akar elköltözni.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Brightmore

Alexandra Brightmore


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. May. 08.

Étterem & Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem & Kávéház   Étterem & Kávéház - Page 2 EmptyVas. Júl. 03, 2011 7:38 pm

Alexandra to Christopher

Étterem & Kávéház - Page 2 MoratpÉtterem & Kávéház - Page 2 Keszul-boreanaz-es-annalynne-filmje-05200448Étterem & Kávéház - Page 2 Moratp

A következő kérdésen is elgondolkozott a lány. Ezt még magának sem tette fel soha. Mégis az lenne a felelete, hogy nem. Most már annyi minden köti a városhoz, most már itt dolgozik. Megszokta azt is, hogy nem olyan nagy a nyüzsgés, mint máshol. Ez az ő élete, és lehetséges, hogyha valamelyik nagyvárosba költözne, akkor nem tudná nagyon megszokni. Egyik napról a másikra sem lehet ugyanúgy foglalkozni a munkájával. Nem tudná azt sem, hogy hol is kezdje az interjúkat, hogyha senkit nem ismer a másik városban. És biztos, hogy sokkal több munkája is lenne, mivel egy nagyváros bűnügyi részlegén dolgozni nem ugyanaz, mint Rainwalls-nál.Úgy gondolta, hogy nagyon nehéz lenne átállnia a kisvárosi életről egy még pörgősebb napra.
- Szeretek itt élni, és nem vágyom nagyvárosba. Annyi minden köt ide, hogy most már nem tudnék elválni tőle. És én mégis csak itt születtem - felelte mosolyogva, majd falatozott egy kicsit a vacsorából.
Vissza az elejére Go down
Christopher Thompson

Christopher Thompson


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2011. Apr. 21.

Étterem & Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem & Kávéház   Étterem & Kávéház - Page 2 EmptySzer. Júl. 06, 2011 3:16 am

Ez a válasz a legkevésbé sem lepett meg. Tipikus olyan lány, aki ragaszkodik a dolgaihoz és nehezen válik meg tőlük. Ez ritkaság, hisz manapság mindenki csak úgy eldobja magától a dolgokat, néha még az életet is.
Hirtelen nem jutott eszembe több kérdés, azt a tipikus kínos csendet pedig nem akartam.
-Ha gondolod te is kérdezhetsz nyugodtan.- ajánlottam fel udvariasan és tovább falatoztam.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Brightmore

Alexandra Brightmore


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. May. 08.

Étterem & Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem & Kávéház   Étterem & Kávéház - Page 2 EmptyVas. Júl. 10, 2011 2:44 am

Alexandra to Christopher

Étterem & Kávéház - Page 2 MoratpÉtterem & Kávéház - Page 2 Keszul-boreanaz-es-annalynne-filmje-05200448Étterem & Kávéház - Page 2 Moratp

Alex fejében most nem volt sok kérdés, amit feltehetett volna. Így nem éppen egy általános, de egy jó beszélgetésbe alkalmas kérdést tett fel.
- Van háziállatod? - kérdezte kíváncsian. El tudta volna képzelni Christopher-ről, hogy tart valamilyen háziállatot, de az is lehet, hogy nem. Sok oka lehet arra, hogy nem, hiszen ott van a munkája, ami elég sok idejét veszi igénybe. Kíváncsian várta a feleltet, miközben a vacsora utolsó falatjait ette.
Vissza az elejére Go down
Christopher Thompson

Christopher Thompson


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2011. Apr. 21.

Étterem & Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem & Kávéház   Étterem & Kávéház - Page 2 EmptySzer. Júl. 20, 2011 4:05 am

Kicsit meglepődtem a kérdésén és azon is elgondolkoztam, hogy mi lenne a tökéletes válasz.
-Sajnos nincs.- feleltem és bekaptam az utolsó falatot is.-De ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem őket.- próbáltam menteni a helyzetet, hisz mindenkinek megvan a véleménye egy egyedülálló férfiről, akinek még kutyája sincs, de a sok munka mellettem szól.
.És neked?- kérdeztem mosolyogva, majd a szalvétával megtöröltem a számat.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Brightmore

Alexandra Brightmore


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. May. 08.

Étterem & Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem & Kávéház   Étterem & Kávéház - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 3:03 am

Alexandra to Christopher

Étterem & Kávéház - Page 2 MoratpÉtterem & Kávéház - Page 2 Keszul-boreanaz-es-annalynne-filmje-05200448Étterem & Kávéház - Page 2 Moratp

Alex tényleg nem gondolta volna Christopher-ről, hogy tart háziállatot, hiszen a rendőri munka biztos, hogy nagyon lefoglalja. Neki sincs könnyű dolga, de legalább a családja vigyáz a kutyájukra, így ő csak meglátogatja, ha van ideje.
- Az én családomnak van - felelte mosolyogva, miután megette a vacsorát már teljesen, miközben besélgetőpartnere éppen a választ adta - Egy golden retriver külyök őrzi a házunkat és a neve Rex, de azért elég szelíd kutya - folytatta tovább, majd az órájára pillantott. Jól elszaladt az idő - Nekem lassan indulnom kellene - felelte, habár egy kicsit szomorúan, hisz jól esett neki ez a beszélgetés - Valamelyik nap biztos, hogy majd összefutunk. Köszönöm a meghívást! Szia! - köszönt el a férfitól, majd boldogan elhagyta a helyszínt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Étterem & Kávéház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem & Kávéház   Étterem & Kávéház - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Étterem & Kávéház
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Krimi szerepjáték :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: