Krimi szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Térj be Te is Rainwalls-ba, a bűnözés fővárosába! Légy rendőr vagy akár bűnöző, itt a lét maga a cudar valóság! Hát szállj szembe vele!
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Rafael Morin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rafael Morin

Rafael Morin


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. May. 16.
Age : 39
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudja senki
Mottó : Veszélyesen élni a legjobb. Hisz ha eljő a nap akkor nem akarok unatkozni életem filmjén.

Rafael Morin Empty
TémanyitásTárgy: Rafael Morin   Rafael Morin EmptyHétf. Május 16, 2011 3:46 am

Név
Rafael Morin

Csoport
Alvilági alak

Foglalkozás
Bérgyilkos
Születési dátum, hely
1985. December. 1 Magyrország

Kor
26

Külső
Kinézete 193cm magas kisportolt a teste. Ruha az változó farmer,póló,ing.
De ha kell elegánsan öltözik

Avatar
Jensen Ackles

Rafael Morin 133336366

Jellem
Rideg nem törődik mások érzelmeivel. A munkában nem kérdez csak teszi a dolgát.
De néha filozofál azon kit mért ölettek meg vele.

Hozzátartozók
Árva házban nőt fel. Egy huga van Elena Morin

Előtörténet
1985. December. 1 Magyrországon játunk. Én akkor születtem egy köz korházban a hol anyám ott is hagyott. Nem nagyon érdekelt később mért, csak azt tudom hogy egy árva házban nevelkedtem fel. Az eszem vág mint a borotva de jobb ha tudjátok sose voltam jó tanuló. Később Elena a hugom keresett meg mikor anyám meg halt, azzal a szándékkal hogy élyünk együtt Rainwalls-ban. Nos én habár rábólintotam először nem szerettem a hugom de ma már az életemet is adnám érte.Munkámat véletlen kaptam meg. Egyik ismerősöm aki már halott Ronald Nikox volt aki a maffia tagja volt. És mivel engem sosem érdekeltek az emberek ennek oka miatt lehet az hogy jó magam, bérgyilkos lettem. Hugom nem tudja hogy miből élek de jobb is neki így. Nem díjazná a dolgokat sőt így talán nincs is akkora veszélyben. Jó magam most Rainwalls-ba élek a hugommal és folytatom az emberek ölését. Talán nem is fogok sosem megváltozni de nem is akarok. Ha ez valakinek nem tetszik? Akkor azzt ki végzem. Ölési módszereim sok féle a filézéstől a sima fejbe lövésig. Attól függ hogy mit kér a megrendelő.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2011. Apr. 14.

Rafael Morin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rafael Morin   Rafael Morin EmptyKedd Május 17, 2011 5:45 am

Kicsit rövid az előtörténet, de tetzsik a sztorid, így nem kekeckedek, és elfogadlak! Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
https://krimirpg.hungarianforum.net
 
Rafael Morin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Krimi szerepjáték :: Általános :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Alvilági alakok-
Ugrás: