Krimi szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Térj be Te is Rainwalls-ba, a bűnözés fővárosába! Légy rendőr vagy akár bűnöző, itt a lét maga a cudar valóság! Hát szállj szembe vele!
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Effy Lawson háza

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2011. Apr. 14.

Effy Lawson háza Empty
TémanyitásTárgy: Effy Lawson háza   Effy Lawson háza EmptySzomb. Május 07, 2011 5:17 am

Effy Lawson háza Tumblr_liocc06BJ61qcryvro1_500_large
Vissza az elejére Go down
https://krimirpg.hungarianforum.net
Effy Lawson

Effy Lawson


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2011. May. 06.
Mottó : Két dolgot látunk egy emberben: amit látni akarunk, és amit ő megmutat.

Effy Lawson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effy Lawson háza   Effy Lawson háza EmptySzomb. Május 07, 2011 9:24 am

A -számomra- hatalmas ház fényárban úszott éles kontrasztot képezve a gondolataimmal. A négy hálószoba, a hosszú folyosók, a hatalmas kert medencével, minden amire egy kicsit sincs szükségem, de megengedhetem magamnak. Igen, ilyen dolgokkal veszem körbe magam, nyújtanak valamennyi biztonságérzetet. Ha innen nézzük az alvilági életem meglehetősen kifizetődő. Csak az a probléma, hogy így is túl nagy ára van. A rémálmok, a sikolyok, a bűntudat. Ha elég erősen koncentrálok mindegyiket el tudom zárni, időnként tényleg sikerül.
A mobilom rezgésére eszméltem fel, a rövid sms egyetlen címet tartalmazott. Megforgattam a szemem, felkaptam a fekete bőrkabátom és elindultam otthonról.
Vissza az elejére Go down
 
Effy Lawson háza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Effy Lawson
» Christopher Thompson háza
» Dorothy Carter háza
» Alexandra Brightmore háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Krimi szerepjáték :: Játéktér :: Lakóházak :: Külvárosi házak-
Ugrás: