Krimi szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Térj be Te is Rainwalls-ba, a bűnözés fővárosába! Légy rendőr vagy akár bűnöző, itt a lét maga a cudar valóság! Hát szállj szembe vele!
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Elena Hamilton

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Hamilton

Elena Hamilton


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Apr. 24.

Elena Hamilton Empty
TémanyitásTárgy: Elena Hamilton   Elena Hamilton EmptyVas. Ápr. 24, 2011 10:56 am

Név
Elena Hamilton

Csoport
Törvény szolgája

Foglalkozás

1 éve dolgozok F.B.I. területén beépített ügynökeként.
Születési dátum, hely
1985. Február. 14. Los Angeles.

Kor
26

Külső
Hosszú göndör barna hajam van ami egyenletesen hullik a vállamra.
Általában a hajam göndör, de van mikor egyenes, főleg ha a munkám megkívánja.
A szemeim igéző gesztenyebarna. Az arcom szív alaki és olyan mint egy porcelán
babáé. Az öltözködésemben senki nem találhat kivetni valót. Szeretek kihívóan és
szexisen öltözködni, de a munkám miatt másképp is kell öltözködnöm. A smink persze mindig meg van, mert
anélkül ki sem teszem a házból a lábaimat.
Avatar
Nina Dobrev
Elena Hamilton Katherineandcaroline

Jellem
Régen nagyon naiv és nem utolsó sorban ostoba is voltam, de mióta ügynök lettem
megváltoztam egy szörnyű esemény hatására. Mostanra az évek teltével magabiztos lettem, okos, bátor és
végül olyan nő aki mindent megtesz hogy elérje a céljait. Kedves vagyok majdnem mindenkivel viszont a
munkám miatt meg kellett tanulnom hazudni és nem is csak ezt. Manipulatív lettem aki szeret másokat irányítani,
de ez csak is a munka miatt van. Viszont ha nem dolgozom akkor kihasználom a tökéletes alakomat és kihívom magamnak a pasik tiszteletét és megbabonázom szinte őket.
Hozzátartozók
Miranda Hamilton/Édesanya/ Életben van és nagyon jó a kapcsolatom vele.
James Hamilton/Édesapa/Életben van, de megromlott a kapcsolatunk mert megtudtam, hogy megcsalta az anyámat.
Jennifer Hamilton/Meghalt mikor 5 éves volt, ikertestvérem./ Mielőtt meghalt volna nagyon kötődtünk egymáshoz.

Előtörténet
'985-ben születt Los Angeles városában. Mindig is rajongtam érte és soha el nem mentem volna onnan.
A lehető legjobb és szeretőbb családba születtem. A szüleim elkényeztettek engem és az ikertestvéremet. Mindenünk megvolt szerencsére. Viszont ahogy teltek az évek nagyon kötődtem a testvéremhez akivel ugyan úgy néztünk ki.
Bármit megtettem volna érte és elérkezett az 5.-ik szülinapja. A szüleim nagy eseményt terveztek erre a napra. Viszont minden balul sült el. Mivel apám rendőr volt így mi is veszélyben voltunk és egy ilyen ellensége ránk támadt és lövöldözni kezdett... mindenki épp bőrrel megúszta egy ember kivételével és az Jen volt az. Jen a testvérem halálos lövést kapott és a karomban vesztette el az életét. Örök emlék maard meg bennem. Ezek után a családom már nem volt a régi... nem tartottunk össze úgy mint Jennifer halála előtt. Sok év eltelt mire én 17 éves lettem és persze rettenetesen fájt a testvérem halála még mindig, de az anyám tanulásra vett rá. Közben persze a szüleim házassága lassan már a végét járta. Nem tudom miért, de mindig csak veszekedtek és veszekedtek. Apám viselkedése egyre gyanúsabb lett míg nem egyszer követtem őt és egy hotelba ment ahol megláttam a szeretőjével. Apám tudtam hogy ott voltam, otthon beszélni akart velem, de nem bírtam megtenni. Megutáltam és nem bírtam szóba állni vele. Kényszerítettem hogy mondja el az anyámnak aki még neki még mindig a felesége és ennyit megérdemel. Anya teljes joggal kiborult és elakart válni tőle. Viszont apám addig addig beszélgetett anyámmal míg ő meg nem bocsátott neki és visszafogadta. Nekem több sem kellet és úgy éreztem, hogy végem van, túl sok bonyodalom, dráma és fájdalom van bennem. Ezért mivel már dolgoztam így elköltöztem 23 évesen otthonról. Apámmal azóta sem tartom a kapcsolatot és őt okolom a húgom halála miatt is. Viszont az anyámmal tartottam a kapcsolatot, sőt megbíztam benne és szerettem is őt. Ő is engem és még anyagilag is támogatott engem. Mindenem meg volt mint egy gazdag kislánynak. Gazdag anya és apa, az egyikkel nem beszélek, de ennek ellenére küldi nekem a pénzt. De a szeretett nem lehet megvenni. Kaptam egy házat és egy kocsit is, mindenem meg volt, de én így is dolgozni akartam. ÉS emiatt jelentkeztem az F.B.I. -hoz is. Meg persze a húgom miatt is. Már egy éve dolgozom itt Rainwalls-ban mint beépített ügynök. Hát igen, mint az elején mondtam soha nem költöznék el a a csillogás városából, de az élet rákényszerített.
Vissza az elejére Go down
 
Elena Hamilton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Krimi szerepjáték :: Általános :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Törvény szolgái-
Ugrás: