Krimi szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Térj be Te is Rainwalls-ba, a bűnözés fővárosába! Légy rendőr vagy akár bűnöző, itt a lét maga a cudar valóság! Hát szállj szembe vele!
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Katerina Vinson lakása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2011. Apr. 14.

Katerina Vinson lakása Empty
TémanyitásTárgy: Katerina Vinson lakása   Katerina Vinson lakása EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 9:13 am

...
Vissza az elejére Go down
https://krimirpg.hungarianforum.net
Katerina Vinson

Katerina Vinson


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Apr. 20.

Katerina Vinson lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina Vinson lakása   Katerina Vinson lakása EmptySzer. Ápr. 27, 2011 6:13 am

Katerina Vinson lakása 14-hoszigeteles-szinezes
Vissza az elejére Go down
Katerina Vinson

Katerina Vinson


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Apr. 20.

Katerina Vinson lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina Vinson lakása   Katerina Vinson lakása EmptyHétf. Május 02, 2011 6:17 am

Christopherrel való találkozásom után haza indultam. Nem értettem, hogy miért nem lőttem le amikor elmondta, hogy egy F.B.I. ügynök. Bármikor bevihet, ha olyan kedve van. De most nem érdekelt mit fog tenni velem, hisz én rontottam el, hogy nem voltam elég óvatos.
Hazaértem és láttam, hogy a "bátyám" a kanapén alszik. Nagyon utáltam, ha valaki kint elalszik. Mindenkinek van egy saját szobája tlvlvel miért nem lehet, ott aludniuk.
- Hé, Dany, ébredj már fel. Menj a szobádba. - utasítottam.
Elég jól ismert ahhoz, hogy nem ellenkezzen velem mert azzal nem járt volna jól.
A konyhában ettem egy szendvicset és elcsoszortam a szobám felé. Ahol az ágyam csak úgy magába szippantott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katerina Vinson lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina Vinson lakása   Katerina Vinson lakása Empty

Vissza az elejére Go down
 
Katerina Vinson lakása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katerina Vinson
» Elizabeth Brown lakása
» Dawn Olsen lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Krimi szerepjáték :: Játéktér :: Lakóházak :: Belvárosi lakások-
Ugrás: