Krimi szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Térj be Te is Rainwalls-ba, a bűnözés fővárosába! Légy rendőr vagy akár bűnöző, itt a lét maga a cudar valóság! Hát szállj szembe vele!
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Elizabeth Brown

Go down 
SzerzőÜzenet
Elizabeth Brown

Elizabeth Brown


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2011. Apr. 21.
Mottó : Az a fontos, őszintén. Becsülettel, tisztán élj. Az mutatja, mennyit is érsz.

Elizabeth Brown Empty
TémanyitásTárgy: Elizabeth Brown   Elizabeth Brown EmptyPént. Ápr. 22, 2011 1:17 am

Név
Elizabeth Kensi Brown

Csoport
Törvény szolgája

Foglalkozás
Nyomozó, illetve rendőr. Itt dolgozok az N.C.I.S egyik kisebb ágán.
Születési dátum, hely
New York-ban születtem 1990. április 22-én.

Kor
24 éves vagyok.

Külső
Magas, és vékony a testalkatom. Hosszú, csillámló barna hajam van, és gesztenyebarna szemeim. A munkában sokféle ruhát hordok, mivel a küldetések néha megkívánják, hogy más legyek. Amúgy egy kényelmes farmer, félcipővel, és egy egyszerűbb póló az összeállításom. Viszont, ha nem munkában vagyok, akkor a nőies oldalam is elő szokott jönni, de nem szeretem a nagyon feltűnő, csilli-villi felsőket. Ismertetőjegyem a sötétpiros válltáskám, amit magammal viszek, ha dolgozni megyek. És persze mindig van nálam fegyver, a nélkül még egy egyszerű családi partira sem megyek el, mert a mottóm: Mindig érhet meglepetés.
Avatar
Daniela Ruah az én avatarom. Kép:
Elizabeth Brown XPQUQowXX28166pNpAsNJhx9ZKU

Jellem
Mindenkivel barátságos, kedves és nagyon segítőkész vagyok. Ha azt mondom, hogy nekem a munka az első, akkor mindent elárultam magamról. Fontos nekem az állásom, és mindent megteszek az érdekében, hogy egy ügyet sikerüljön megoldanom. Nagyon határozott egyéniségem van, és mindenre rögtön megadom a választ. Logikus gondolkozásom, és okos hozzászólásaim segítik csapattársaimat az esetek megoldásában. Apropó… csapattársak. Velük töltöm a szabadidőmet, már ha akad olyan. Egyébként első benyomást sosem teszek másokra, hisz a látszat csal.

Hozzátartozók
Szüleim: Helena Carter és John Brown nevű szüleim voltak. Amikor 18 éves lettem, ők már nem láthatták, hogy hogyan ünneplem meg a szülinapomat. Ugyanis elrabolták őket, és azóta se derült fény, hogy ki vitte el őket.
Nagymamám: Jenna King, aki még mindig él. Ő is Rainwalls-ban lakik, de nem egy fedél alatt velem.

Előtörténet

1987. április 24-én születtem Los Angeles-ben. Ott nevelkedtem fel, és végeztem is el az iskolát. Nagyon jól éreztem magam ott, és sok barátom is volt. Az évek alatt, amik elteltek, egy jól nevelt lányt faragtak belőlem otthon. Egyik nap a legjobb barátnőmmel, Katherine-nel mentem el egy partiba, amikor még iskolába jártam. Abban az időben is sok időt töltöttem a tanulással, de a lány unszolására mégis kiruccantam egy kicsit. És a buli után arra értem haza, hogy a ház felforgatva, és a szüleimnek nyoma veszett. Pár hét múlva megtalálták a holttestüket, de azt, hogy ki rabolta el őket, az máig is titok. Emiatt egyetlen hozzátartozómhoz, a nagynánámhez, Jenna-hoz kellett költöznöm, Rainwalls-ba. Ő akkor a 40. életévében volt elszakadva tőlünk, mert ő a kezdetektől itt lakott. Néha ő is, és mi is meglátogattuk. Azt mondta, hogy szép a hely, és tényleg rögtön megtetszett aváros, pedig abban az időben nagyon magam alatt voltam. Akkor elhatároztam, hogy nyomozónak és rendőrnek készülök, és ki fogom deríteni, hogy mi is történt anyával és apával. Így sikeresen elvégeztem az főiskolát, és az egyetemet is. Akkor Jenna elmesélte, hogy ő épp befejezte a munkát a helyi N.C.I.S-nál. Bizony, ő is rendőri és nyomozói tiszetet töltött be, de azelőtt nem is jutott az az eszembe, hogy én is az legyek, ami ő. Ezért bemutatott a helyi nyomozóirodának, vagyis inkább a főnöknek, és így jó tanulmányommal fel is vettek oda. Most már van egy saját lakásom is, amolyan tényleg hozzám illő. És az én igazi családom Jen mellett az N.C.I.S-es csapat lett.
Vissza az elejére Go down
 
Elizabeth Brown
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elizabeth Brown lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Krimi szerepjáték :: Általános :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Törvény szolgái-
Ugrás: