Krimi szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Térj be Te is Rainwalls-ba, a bűnözés fővárosába! Légy rendőr vagy akár bűnöző, itt a lét maga a cudar valóság! Hát szállj szembe vele!
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Christopher Thompson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Christopher Thompson

Christopher Thompson


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2011. Apr. 21.

Christopher Thompson  Empty
TémanyitásTárgy: Christopher Thompson    Christopher Thompson  EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 1:30 am

Név
Christopher Thompson

Csoport
Törvény szolgája

Foglalkozás
2éve dolgozok F.B.I. ügynökként

Születési dátum, hely
1983.03.30., New York

Kor
28

Külső
Már kamasz korom óta próbálom edzésben tartani magam, ami erős, kigyúrt külsőt eredményez. Az erős fizikumomhoz barna haj és barna szem társul. Általában, amíg dolgozok öltönyben vagyok. De a munkaidő letelte után farmernadrágra és pólóra váltok. De ekkor sem teszem le a fegyveremet, amit mindig magamnál tartok.

Avatar
David Boreanaz
Christopher Thompson  Search%3Fq%3Ddavid%2Bboreanaz%26hl%3Dhu%26biw%3D1440%26bih%3D762%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=132&vpy=414&dur=902&hovh=259&hovw=194&tx=118&ty=223&page=1&ndsp=36&ved=1t:429,r:27,s:0


Jellem
12 éves koromig egy életvidám, boldog gyermek voltam, amíg el nem jött az a bizonyos nap, amikor a szüleim meghaltak. Onnantól kezdve árvaházban nevelkedtem és visszahúzódó, nehezen megnyíló kamasz lett belőlem, aki a testépítő gépek közé menekült. az évek során felnőtt, sármos férfivé értem, de a múlt emlékei miatt még mindig nehezen mutatom ki az érzéseimet. Viszont a sármommal könnyen tudom a nőket magamba bolondítani, amit természetesen ki is használok.

Hozzátartozók
Édesapám: George Thompson, aki 38 évesen halt meg egy autóbalesetben. Mindig is imádtam baseball-ozni vele. Sokat voltunk kint a kertben, és még annál is többet nevettünk együtt. Egy igazi minta apa volt, akire felnéztem és én is olyan akartam lenni, mint őt. De akkor nem tudtam, hogy csak röpke 12 évet tölthetünk együtt.
Édesanyám: Julie Thompson, 36 éves halt meg. apa mellett ült a kocsiban. Őt is nagyon imádtam, megtanított írni és olvasni. Sokat is büszkélkedett velem a szomszédoknak. És ő főzött a világon a leges-legjobban. Néha napján még én is segítettem neki a konyhában, ennek is köszönhetem, hogy otthon vagyok a főzés terén.
bátyám: Joe Thopmson, aki 2 évvel idősebb, mint én. Mikor a szüleim meghaltak 2, különböző árvaházba helyeztek el minket. Mikor nagyobb lettem, próbáltam felvenni vele a kapcsolatot, de nem sikerült. Azóta sem tudom, hogy mi van vele....

Előtörténet
1983. március 30-án pillantottam meg a napvilágot New York city-ben. Imádtam ott lakni, igaz sok embernek elmegy a kedve a zajos, koszos nagyvárosoktól, de én midig is szerettem. Imádtam lemenni a parkba a szüleimmel és a játékboltok tömkelegeibe vásárolni. Gondtalan gyermekkorom volt, egészen 12 éves koromig. Amíg el nem jött az a bizonyos nap. 1995. április 23. Éppen a szomszédban voltunk játszani a bátyámmal, Joe-val. Anyuék azt mondták, hogy elszaladnak bevásárolni, meg elintézni 1-2 számlát. De akkor még nem tudtam, hogy sosem láthatom már őket. Este 7óra körül hívta a rendőr a szomszédokat, hogy a szüleim autóbalesetet szenvedtek és még a helyszínen meghaltak. Egy ittas sofőr szaladt a kocsijukba. Koromhoz képest elég érett fiú voltam, próbáltam erős maradni, de nem ment. Nem tudtam elhinni, hogy soha többé nem játszhatunk, nem nevethetünk együtt. Ettől a naptól kezdve a mindig mosolygós Chris-ből egy zárkózott kisfiú lett. Mivel a nagyszüleim sem éltek már, senki nem volt, aki örökbe fogadhatott volna minket, Így az állam a Washington-i árvaházba helyezett el engem, de a bátyámat máshova vitték. Ez csak egy újabb pofon volt az élettől. Egészen 18 éves koromig az árvaház 4fala közt nevelkedtem. Nem igazán voltak barátaim, a suliban is csak néhány gyerekkel játszodtam.Az általános iskolából kikerülve gimibe vezetett az utam, ahol nem kerülhettem el, hogy ne keveredjek rossz társaságba. A füves cigi és a pia minden napos lett. De közelegve az érettségihez, apa mondatai csendültek fel a fülemben. "Ígérd meg, hogy rendes ember lesz belőled." Akkor még nem tudtam pontosan, hogy mit is akar ezzel mondani, de 18 éves fejjel már kezdtem sejteni. Nem hagyhatom őket cserben. Szerettek és megbíztak bennem, ezt valamivel meg kell hálálnom. így hát felhagytam az alkohollal és a füves cigivel is. Az utolsó pát hónapban elkezdtem keményen tanulni, aminek meg volt a gyümölcse is. Felvettek az egyetemre, ahol eltökélt szándékom volt, hogy F.B.I. ügynök leszek, és az olyan embereket fogom rács mögé juttatni, akik miatt a szüleim is meghaltak.
2éve sikeresen elvégeztem a sulit és hivatásos ügynök lett belőlem, Másfél évig Washington-ban dolgoztam, de most elköltözött a az iroda, agy kénytelen voltam jönni velük. Ide, Rainwalls-ba.

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2011. Apr. 14.

Christopher Thompson  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christopher Thompson    Christopher Thompson  EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 4:28 am

Tökéletes! ELFOGADVA! Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
https://krimirpg.hungarianforum.net
 
Christopher Thompson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Christopher Thompson háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Krimi szerepjáték :: Általános :: Karakteralkotás :: Elfogadott előtörténetek :: Törvény szolgái-
Ugrás: