Krimi szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Térj be Te is Rainwalls-ba, a bűnözés fővárosába! Légy rendőr vagy akár bűnöző, itt a lét maga a cudar valóság! Hát szállj szembe vele!
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 E20-as raktárépület

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2011. Apr. 14.

E20-as raktárépület Empty
TémanyitásTárgy: E20-as raktárépület   E20-as raktárépület EmptyKedd Ápr. 19, 2011 4:24 am

...
Vissza az elejére Go down
https://krimirpg.hungarianforum.net
Rafael Morin

Rafael Morin


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. May. 16.
Age : 39
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudja senki
Mottó : Veszélyesen élni a legjobb. Hisz ha eljő a nap akkor nem akarok unatkozni életem filmjén.

E20-as raktárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: E20-as raktárépület   E20-as raktárépület EmptyPént. Május 20, 2011 11:26 pm

Spencer Scott

Be esteledet és én a E20-as raktárépületek nél kóborlok. Na jó egy munka hívot ide, ahol szinte a madár sem járt. Rágyujtok egy cigaretára és mélyet szívok belőle. Az este igen hűvös de ez most kevésbé izgat, hisz ma egy újabb embert fogok a másik oldara küldeni.Igaz az emberek annyira érdekelnek mint egy hintaló ami döglött ráadásul. De ez a nő kit ma megölök olyan szép. A cigarettát el szívom majd ki oltom és a meló ba kezdek, a Lány ott övöltött a széken és megszökött. Vagy is akart d enem mennt én végig követtem, és végül el kapdtam az újajit egyen ként le váktam és ő üvöltöt. Majd a nyelvét kitéptem egy fogóval, minden féle kínzást be vetetem míg rémes holtest lett belőle. Odahajolok hozzá.
-Olyan kár érted hisz szép voltál. De ez van Szeláví.
Mondtam és el hajoltam tőle a fekete bőr keztyűm pompás vörös színben van. Na jó a kabátom is az lett de egy kicsit le mostam őket hisz a kikőtőben van víz. Persze it ott még lehet véres az öltözékem de nem érdekel, a hullát ott hagyom és rágyujtok megint.
Vissza az elejére Go down
Spencer Scott

Spencer Scott


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. May. 19.

E20-as raktárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: E20-as raktárépület   E20-as raktárépület EmptyPént. Május 20, 2011 11:53 pm

Semmi szándékosság nem volt abban, hogy én most a kikötő E20-as raktárépületének környékén kolbászolok. Hogy őszinte legyek, ez a tény még a főnökeim parancsával is egybevág.Nézzek körül errefelé. Ezt kicsit tág fogalomnak érzem. "Errefelé"most ezzel az erővel benézhetnék a csónakházba, vagy felmehetnék egy hajóra, teljesen mindegy volna, hiszen az errefelé bármit jelenthet. De én az E20-as épületet pécéztem ki magamnak.Hogy miért azt nem tudom. Igazából a pénzfeldobás döntött a csónakház és a raktár között és sajnos 3-2-es arányban győzött ez.
De remélem nem hiábába jöttem ide. És eddig úgy tűnik ebben a véletlneben nem volt semmi végzetszerű. Mert egy félórás álldogálás után sem történt semmi.Aztán úgy döntöttem ideje lenne talán valamerre megmozdulni, így széles körökben kezdtem el járkálni az épület körül.Amikor megláttam egy sötét alakot cigarettázni. Nem tartottam furcsának, hisz én is itt vagyok bár engem a munka szólít ide. Akárhol szívesebben lennék. Mondjuk otthon egy Boston Cenltic meccset bámulva, lehűtött sör mellett. Igen ezt sokkal kellemesebb esti programnak érzem. De hát a munka az munka, szóval oda mentem hozzá.Ahogy közelebb értem...igazából már egész közel, láttam egy-kettő vérfoltot a ruháján. Volt egy olyan érzésem, hogy nem hentes a becsületes foglalkozása, vagy éppen az orra vére eredt el, ami talán magyarázná a foltokat.
- Helló.- köszöntöttem majd megálltam úgy három lépés távolságban. Gondosan ügyelek rá, hogy még véletlenül se nézennek se rendőrnek, se semmilyen más bűnüldöző szervezet tagjának, amivel meglehetősen nagy sikereket érek el. Persze a főnökök inkább azt a szót használják, hogytrehány vagyok, de kit zavar ez?
Vissza az elejére Go down
Rafael Morin

Rafael Morin


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. May. 16.
Age : 39
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudja senki
Mottó : Veszélyesen élni a legjobb. Hisz ha eljő a nap akkor nem akarok unatkozni életem filmjén.

E20-as raktárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: E20-as raktárépület   E20-as raktárépület EmptySzomb. Május 21, 2011 12:11 am

Ahogy így szívom a cigarettámat egy idegen hang szólit le. Nme lettem olyan ideges de azért remélem nem rendőr úral találkoztam most. Nem szókásom az udvariasság így most sem vagyok udvarias, inkább csak biccentek felé.
-Mit keres erre felé hol a madár sem jár?
Kérdezek rá nála hisz bizalmatlan vagyok felé. Csak úgy erre jár ami furcsa, na jó én is itt vagyok és ez neki lehet furcsa de ha így alakult még jó is ki sülhet belőle. Ügyelek rá hogy ne nagyon tünjek fura alaknak de ez nem könnyű. Hisz mi okom van arra hogy it legyek? De majd ki találok valamit. Mikor el szívom a cigarettát zsebre tett kézzel állok előtte.
A mobilt telefonom kapcsolom be de semi hívás. Nem mintha fontos lenne de a munkám jólcsinálása érdekében ki kapcsoltam a telefon. Amit vissza kapcsoltam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





E20-as raktárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: E20-as raktárépület   E20-as raktárépület Empty

Vissza az elejére Go down
 
E20-as raktárépület
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Krimi szerepjáték :: Játéktér :: Tengerpart :: Kikötő-
Ugrás: